אז מה מתוכנן לכם לשנה הבאה?

אנחנו כבר יצאנו בפירסום לקראת מועדי הקורסים של  שיאצו בהריון ולקראת לידה של שנה"ל הבאה, למה?

למה אני מספרת לכם על קורס שמתחיל בנובמבר?

כי בתור בעלת עסק אני מבינה את החשיבות של תיכנון קדימה.. זה מאפשר לי לפנות זמן ומשאבים אל מול מטרות ויעדים שחשובים לי.. אז כן- שנת הלימודים הבאה מתוכננת לי מראש, גם בתור מרצה, וגם בתור מטפלת שמטפחת את עצמה… ולהגיד לכם את האמת, בימים אלו אני מתחילה לעבוד על שנה"ל שתבוא אחריה.. כי שדברים חשובים לי, אני חייבת לפנות להם את הזמן הראוי..
מחזור נוסף של #שיאצו_בהריון_ולקראת_לידה מתחיל כבר בנובמבר 2018 (קורס ערב), ומחזור נוסף יפתח בינואר (קורס בוקר). פרטים והרשמה בקישור: https://shir-shiatsu.weebly.com/

ומה היעד הבא?

רחל תורג'מן ואנוכי כבר מתכננות את השנה שתבוא אחריה, ואת התכנים הבאים שאנחנו מבקשות להביא מתוך ליבנו, אל כפות הידיים שלכם המטפלים..אנחנו יודעות שיש בחוץ הרבה מאד מטפלים שסיימו שנתיים (ואולי שלוש) שנים של הכשרה , אבל מבקשים להתחזק בכל כך הרבה תחומים , כמו אבחונים, כמו עבודת קי מדוייקת, כמו החוט המקשר בין התיאוריה לבין המעשי.. אנחנו גם יודעות שלמרות שיש צמא בקרב הרבה מטפלים, המכללות הגדולות הפסיקו לפתוח שנה ג' מכל מיני סיבות (שאינן קשורות בכם, או במטופלים שלכם) .. אנחנו מבינות שיש לנו הרבה מה לתת, ויש לנו כבר דימוי של הבית הזה שאנחנו רוצות להיות בשבילכם..

אנחנו  מתגבשות לקראת הדבר החדש הבא, אבל גם ממש רצינו גם לשמוע ממכם.. מה היה משמח אותכם, מה חסר לכם בעולם המקצועי המשותף שלנו? ואם היו פותחים לכם דלת ללימודים מתקדמים בשיאצו, מה הייתם מבקשים שיחכה לכם שם בפנים?

תכתבו לי תשתפו אותי, אני ממש אשמח לשמוע!

אז אני לא יודעת מה עשיתם השנה, ומה אתם מתכננים לשנה הבאה, אבל אני כן יודעת שאם  עוד לא הכרנו עד היום, נראה לי שממש הגיע הזמן לעשות זאת!

התמחות מקצועית למטפלי שיאצו
שיאצו בהריון ולקראת לידה שנה"ל 2018-2019

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.