הריון זה כואב?

כמה פעמים שמעתן (או אמרתן לאחרות) משפטים כגון, כמו- "אין מה לעשות, הריון זה לא פשוט על הגוף" או, "נו מה- חודש תשיעי, לא יכאב לך הגב??"

(בעיני זה לא שונה בכלל מהמשפטים שמושרשים אצל נשים שמקבלות על עצמן גזר דין של וסת קשה וכואבת, עם שלל תופעות כל חודש, ולא שונה בכלל, מהעובדה שנשים באיזשהו מקום ארור- איבדו את הקשר עם חוכמת גופן, והעבירו אותה ל"קבלני משנה".. אבל זה לפוסט אחר)…

אם יש לי משהו שהייתי רוצה שתעזרו לי להפיץ הלאה – זה שכל המשפטים האלו צריכים להיזרק לפח.

לא – לא צריך לסבול. לא בזמן הריון. לא בלידה, לא בווסת- ולא בכלל.

הריון אמא ועובר-

אגיד לכם יותר מזה: אישה והעובר שלה- אמורים להתנהל בסינכרון מושלם. כך שאם משהו מציק לה בגוף – לא נוח וכואב, זה בהכרח יכול ללמד שמשהו מפריע למנח העובר, ובמיוחד בשלבי הריון מתקדמים, שבהם העובר הולך ומשתרש לקראת לידה. ליעיתים הפרעה במבנה עמוד השדרה של האישה- מפריעה לתנועת התברגות תקינה של העובר. זה לא חייב להיות משהו פיזי, כמו פגיעה או תוצר של תאונה או מצב רפואי. זה יכול להיות גם מצבים רגשיים שמשנים את התבנית הגופנית שלנו. ובכל מקרה- כל תבנית גופנית של האישה, משפיעה על המסלול של העובר.

נשפיע על הקנקנן- ועל מה שבתוכו

כן- אם כואב לה הגב, והיא מושכת רגל, זו לא גזירה משמיים- זו הזדמנות לתיקון! העובר שלה מבקש ממנה לתקן את מבנה האגן בשביל שיוכל להשתרש טוב יותר. והפלא ופלא- ברגע שמטפלים בגב הדואב, וברגל הנגררת= העובר משנה מיקום- ולכולם יותר טוב.

וזה עובד גם הפוך- בשביל להשפיע על המנח של העובר (נגיד הוא במנח עכוז)= נטפל בגוף של האמא, במגע, בתנועה בהרפייה,ובדיקור – כי שנשפיע על הקנקן- נוכל להטיב עם מה שיש בתוכו.

אז בפעם הבאה שתראו הריונית כאובה – תשלחו אותה מהר לטיפול. תגידו לה שזה מבצע- משתלם במיוחד: טפלי באמא- והעובר זוכה לטיפול מתנה.. 🙂

 

*חשוב לבדוק שהמטפל הינו מוסמך לטיפול בנשים הרות.

הריון אמא ועובר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.