קורסים, סמינרים והעצמת מטפלים, הם תשובה נפלאה לכל עולם התוכן הקיים מחוץ לכותלי בתי הספר, זוהי הדרך שלנו להמשיך ללמוד ולהתמקצע..  הכשרת המטפלים אינה מסתיימת בסיום 3-4 שנות לימוד, בעצם היא מתחילה בדיוק אז, כאשר המטפל יוצא לעולם הטיפולי ברשות עצמו. ואז מתחילות כל השאלות האמיתיות והמעניינות לפגוש אותו.

לצד כל שנות הטיפול, אני עוסקת גם בהוראה,  בהנחיית קורסים, כתיבת סמינרים,בהכשרת מטפלים ובהעצמה אישית ומקצועית שלהם. אני מוצאת חשיבות עצומה להעניק למטפלים מהנסיון והידע העצום שאני צוברת לאורך השנים. את כל אלו אני מאגדת לקורסים וסמינרים במטרה להביא את התכנים נגישים ושימושיים ככל הניתן.

העצמת המטפלים יכולה להיות במגוון רחב של צורות, אם בקורסים, או סמינרים, אם בפגישות ליווי אישיות, או קבוצות לימוד, ודיוני מקרים, לכל מטפל מתאים סגנון אחר של ליווי, והמפתח הוא למצוא את הדבר הנכון עבורך.

את מפגשי הליווי האישיים אני מקיימת אצלי בקליניקה, ואת הקורסים והסמינרים המיועדים לקבוצות גדולות יותר אני מקיימת במרכזים חיצוניים או כמפגשים קבוצתיים קטנים אצל מטפלים בקליניקה.

הקורסים והסמינרים מיועדים למטפלים עובדים, ומשלבים בין ידע תיאורטי לבין פרקטיקה מעשית.

  • אתם מוזמנים להצטרף אלי ואל רחל תורג'מן להתמחות למטפלי שיאצו בהריון ולידה, מחזור נוסף יפתח ב 10/5/18, הפעם אנחנו פותחות קבוצת בוקר, וקבוצת אחה"צ פרטים והרשמה  כאן http://shir-shiatsu.weebly.com
  • קבוצת למידה ודיונים מקרים – נפגשת אחת לחודש,  בימי רביעי בשעות הבוקר- באיזור כפ"ס/הוד השרון. מטרת קבוצת הדיונים היא לעודד ולפתח שיח עמיתים, לרכוש ידע מקצועי וללמוד מהנסיון של כולנו. המפגשים מועברים בהנחייה שלי, ובשיתוף כול המשתתפים. לפרטים ומועדים- פנו אלי  לנייד  או בהודעה ואחזור אלכם בהקדם.
  • הרצאות וסמינרים קצרים: בנושא כאב, טכניקות טיפול, נושאים ממוקדי מטרה= שווה להתעדכן כאן בשביל לא לפספס הזדמנות להפגש.
  • הרצאות וסמינרים- אצלכם בקליניקה, יש לכם קולגות ועמיתים שרוצים ללמוד ולהרחיב את העולם המקצועי? נוח לכם להפגש בסביבת המגורים שלכם? בתיאום מראש נוכל תמיד להפגש אצלכם בקליניקה.

בבלוג, תוכלו למצוא גם סיכומי סדנאות והרצאות בתחומי ידע שונים מתוך העולם המקצועי שלי- קריאה מהנה