טיפול שיאצו ודיקור, הוא מענה נהדר לשלל סוגים של מחלות. אבל כשאתם פונים  אלי לקבל טיפול אני לא רוצה שהוא יצליח כמו קסם.. טיפול שיאצו ודיקור לריפוי טבעי

כן,כן – מה ששמעתם.. ובנינו- גם אתם לא באמת רוצים.. אתם לא רוצים שאלחץ בנקודה מסויימת והיא תעלים את המגרנה ממנה אתם סובלים למעלה מעשור.
כן.. אני יודעת שלפעמים אתם ממש מבקשים קסמים.. אבל שתדעו. גם אם יש- אתם לא רוצים אותם.
זה נכון שיש טיפול  שיאצו  ודיקור המתאים למגרנה, או טיפול מתאים להפרעות מחזור, או כזה שיעלים את הצרבת.. אבל זה לא יעבוד כמו קסם. מחט או טיפול במגע (שיאצו) והופ זה נעלם.

למה לא? כי אז מה ההבדל בין הדיקור- מחט לבין תרופה נגד צרבת?
אהה, כי זה יותר טבעי? נכון, אתם בכיון, אבל בכדי שהטיפול יהיה באמת טבעי, הוא אמור לעורר בכם את כוח הריפוי. אני כמטפלת רק המלווה, עוזרת לכם לשאת את השק- חלק מהדרך. אבל בסופו של יום, שק המכאובים והצרות הזה, הוא שלכם. אני לא יכולה להעלים לכם אותו.
אז מה כן? אותה מחט/ מגע/ פרוטוקול טיפולי המותאם לכם, יעורר בגופכם את כוח הריפוי, הוא יעיר בכם את האחריות שאולי נעלמה לכם, הוא יעזור לטפל בצרבת, ויעשה זאת גם באופן נקודתי, וגם באופן מלא- בו אתם תחליטו החלטות שיעזרו לכם לנהל חיים ללא צרבת, ללא הדברים שגורמים לצרבת. זו תהיה ההחלטה שלכם, כי זה המסע שלכם פה, ואף אחד לא יכול לצעוד בו במקומכם.
בגלל זה קוראים לדבר הזה שאני עוסקת בו רפואה משלימה- כי היא משלימה לכם את מה שהיה חסר בכם- בכדי להפוך לשלמים בחזרה.

טיפול שיאצו ודיקור או ריפוי בקסמים…?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.